Rob van den Houten geopereerd

Ons bestuurslid Rob van den Houten (secretaris) is vrijdag 16 januari december geopereerd. Rob heeft een nieuwe knie gekregen en is inmiddels weer thuis. De komende maanden gaat hij een revalidatietraject in. Derhalve was Rob ook niet aanwezig op de Kerstborrel en zal hij tot zijn spijt ook de nieuwjaarsreceptie en de ALV verstek moeten laten gaan. We wensen Rob veel sterkte bij zijn revalidatie en hopen dat hij weer snel letterlijk en figuurlijk op de been is en weer in ons midden zal zijn. Voor de goede orde deel ik nog mee, dat vanaf de ALV Rob een andere bestuursfunctie zal gaan bekleden en een overstap maakt van secretaris naar bestuurslid haven- en technische zaken. Rob en ons bestuurslid Harm Zwiers zullen dus vanaf de ALV deze portefeuille gezamenlijk onder hun hoede nemen. Het gaat overigens naar omstandigheden goed met Rob.

Rob van der Kruk, voorzitter

3 gedachten over “Rob van den Houten geopereerd”

  1. Ik heb met Rob van den Houten zondag 8 janauri j.l. nog telefonisch contact gehad en het gaat naar omstandigheden redelijk goed met Rob. Hij heeft niet zo veel pijn, maar kan nog niet echt ver lopen en moet ook nog door twee krukken ondersteund worden. Ik wens Rob ook vanaf deze plaats veel sterkte bij zijn verdere herstel en revalidatie en hoop hem a.s. april of mei weer in ons midden te mogen hebben. Rob van der Kruk, voorzitter

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

*

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.